CHALLENGE

​Katalogs

 • Ķēdes
 • Skriemeļi
 • Zvaigznītes
 • Gredzeni (fiksācijas)
 • Vārpstu savienošanas uzmavas
 • Griezes momentu regulatori

 

CRAFT

Katalogs

Craft Bearings ir kompānija ar lielu pieredzi gultņu un ķēžu ražošanas jomā. Plašs produkcijas sortiments un pieņemamas cenas, kas atbilst ekonomiskajām un tehniskajām prasībām. Noliktavās tiek komplektēts plašs Craft Bearing gultņu un rūpniecisko ķēžu klāsts, kas paredzēts elektrisko dzinēju, mehānismu, konveijeru u.c. iekārtu sērijveida ražošanai. Produkcija tiek ražota ievērojot standartu ISO 9001:2000.

 

FERSA

Katalogs

Specializētā Spānijas konisko rullīšu gultņu rūpnīca FERSA ir slavena ar savu preču zīmes A&S produkciju. Kompānija lieto modernas rūpniecības tehnoloģijas un ir ieguvusi institūcijas izsniegtu ISO 9001 kvalitātes sertifikātu.

 

HIWIN

Katalogs

Specializētas lineāro vadotņu gultņu pozicionēšanas sistēmas, lineāro pārnesumu, lineāro lodīšu gultņu ražotājs. Modernākie biroji un rūpnīcas atrodas ASV, Japānā, Taivānā un Vācijā.

 

INA/FAG

Katalogs

Schaeffler Group INA un FAG ir viena no lielākajām precīzo tehnoloģiju starptautiskajām kompānijām pasaulē, tai pieder 78 rūpnīcas. Darbinieku skaits sasniedz 58000. Schaeffler Group apgrozījums ir sasniedza 7.2 milijardus eiro. Kompānija katru gadu izstrādā vairāk nekā 500 patentu.

Kvalitātes vadības sistēma sertificēta pēc augstākajiem starptautiskajiem standartiem ISO/TS 16949:2002.

Schaeffler Group izstrādā un ražo rullīšu un lodīšu gultņus, lineārās sistēmas, precīzas komponentes automašīnu dzinēju rūpniecībai, aviācijai, transmisiju un jaudas nodošanas mehānismiem.

 

IWIS

Katalogs

IWIS – Projektē un ražo augstas precizitātes ķēžu sistēmas pārnesumiem un konveijeriem. Konveijeru un  industriālo pārnesumu tehnoloģiskie risinājumi pēc individuāliem pasūtījumiem. Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem un modernajai tehnoloģijai, tehniskie risinājumi ir nevainojami. IWIS ražo standarta rullīšu ķēdes saskaņā ar DIN 8187 NO 048 līdz 328, ir vienkāršas,  dubultās vai trīskāršās. Dubulta soļa (double-pitch) ķēdes ražo pēc DIN 8181 no 2088 līdz 2168. Tiek piedāvātas standarta rullīšu ķēdes saskaņā ar DIN 8188 (American standart) no 08A-16A kā arī 08A-16A.

IWIS piedāvā konveijeru ķēdes, transportieru ķēdes tērauda, nerūsējošā tērauda, niķelētas ar papildus elementiem un vēl citāda tipa ķēdes.

 

MOTIP

Katalogs

 • Dažādu tipu tīrīšanas līdzekļi
 • Aizsargsegumi
 • Rūsas šķīdinātāji
 • Eļļošanas līdzekļi

 

MPZ

Katalogs

MPZ Minsk Bearing Plant ir viena no lielākajām sfērisko rullīšu ražotājām, tirgū darbojas vairāk nekā 50 gadus. Ražošanas programmā ir gultņi ar svaru līdz 880 Kg un diametru no 25 līdz 980 mm. Produkcija atbilst starptautiskajiem ISO standartiem. Ir iegūti ISO 9001 un ISO 14001 sertifikāti.

 

NESTE

Katalogs

NESTE OIL kompānija ir ne tikai pati lielākais degvielas piegādātājs, bet arī viena no lielākajiem eļļas bāzes un bāzes eļļas ražotājiem Ziemeļvalstīs. Radot eļļu, tiek ņemti vērā ziemeļos esošie skarbie laika apstākļi, kur ir stipras sezonālās temperatūras svārstības. Strādājot arktiskos apstākļos, eļļai tiek izvirzītas daudz stingrākas prasības, nekā strādājot Vidusjūras baseina valstīs vai Dienvideiropā. “Neste Oil” pamatā ir pašu tehnoloģijas “Nexbase” eļļa, kas apvieno sevī ideālākas automašīnu un rūpniecisko eļļu ražošanas tehnoloģijas. Kompānijas mērķis ir ne tikai piedāvāt klientam modernus produktus, bet arī izvērtēt nopietnākās ekoloģijas problēmas. Tiek radīti unikāli izstrādājumi, spējīgi nodrošināt labāko aizsardzību no nodiluma, ar palīdzinātiem eļļas nomaiņas intervāliem, nodrošinot degvielas ekonomiju.

“Neste Oil” kompānija plašā asortimentā ražo eļļas, smērvielas, tehniskos šķidrumus un transporta un industriālās ķimikālijas savos uzņēmumos, kas ir sertificēti saskaņā ar starptautiskajiem standartiem ISO 9001, 14001 un OHSAS 18001, Somijā.

 

NTN/SNR

Katalogs

Francijas kompānija SNR Roulements ar vairāk nekā gadsimta pieredzi ir viena no lielākajām gultņu rūpniecības un projektēšanas kompānijām. Tā ir pirmā gultņu ražotāja, kas ieguvusi ISO 9001 sertifikātu. SNR Roulments investē vairāk kā 5.5% apgrozījuma mehanizācijas un elektronikas attīstības jomā, sadarbojoties ar slavenākajām Eiropas tehnoloģiju universitātēm.

SNR Roulements piegādā gultņus ražotājiem un apkalpošanas kompānijām šādās jomās:

 • Automašīnu rūpniecība
 • Aviācijas rūpniecībā
 • Mašīnbūves rūpniecība (tekstiliekārtu, tērauda, papīra, lauksaimniecības u.c.)

 

OPTIBELT

Katalogs

Optibelt grupa specializējas transmisijas sistēmu ražošanā un to realizēšanā. Kopš 1948. gada šajā kompānijā tiek ražotas siksnas visām dzinēju sistēmām: “V” formas gludās siksnas un zobsiksnas, plakanās siksnas un dažādas specializētas siksnas. 1994. gadā Optibelt GmbH tika piešķirts ISO 9001 kvalitātes sertifikāts. Šobrīd šie produkti atbilst augstākajām kvalitātes prasībām un visiem starptautiskajiem standartiem. Augsta kvalitāte, operatīva piegāde un konkurētspējīga cena ir Optibelt priekšrocības.

 

TIMKEN

Katalogs

1898. gadā Henrijs Timkens (Henry Timken) izgudroja un patentēja pirmo konisko rullīša gultni. Drīz vien Henrijs un divi viņa dēli dibināja kompāniju “Timkenu rullīšu gultņu asis” (“The Timken Roller Bearing Axle Company”). Vairāk nekā 100 gadu laikā dibinātas vairāk nekā 50 rūpnīcas, 100 tirdzniecības konstruktoru un izplatīšanas centri 25 valstīs, kas piedāvā augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus.

Timken kompānija pēc rūpniecības apjoma ir trešā lielākā rullīšu, adatu gultņu un bezšuvju tērauda cauruļu ražotāja pasaulē. Kompānijas gultņi un tērauds tiek lietots visās galvenajās rūpniecības nozarēs. Kompānija Timken  piedāvā vairāk nekā 200 veidu, 30000 izmēru gultņu (piedāvātās mērvienības metri un collas).

2003. gadā Timken integrēja uzņēmuma struktūrā kompāniju Torrington , kas nodarbojas ar adatu un īpaši precīzo rullīšu, balsta gultņu ražošanu.

 

VBF

Katalogs

Vologdas gultņu rūpnīca, kas dibināta 1971. gadā, šobrīd ražo vairāk nekā 1700 veidu lodīšu gultņu ar iekšējo diametru no 8mm līdz 500mm. VBF gultņi tiek piegādāti vairāk nekā 3000 Krievijas rūpniecības uzņēmumiem un vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Rūpnīca ir automašīnu rūpniecības uzņēmumu (VAZ, GAZ, UAZ, KamAZ u.c.), elektrotehnikas, iekārtu un darbmašīnu ražošanas, metalurģijas un naftas rūpniecības uzņēmumu galvenā piegādātāja. Vologdas gultņu rūpnīcas preču zīme VBF ir augstās kvalitātes garantija. Rūpnīca ir slavena arī ar savu zinātnisko pētījumu potenciālu. Rūpnīcas ražošanas sistēma ir ieguvusi kvalitātes sertifikātus ISO 9001 un QS9000.

 

WEICON

Katalogs

WEICON rūpnieciskā ķīmija ražošanai, remontam un apkalpošanai. WEICON preču zīme ar atjaunoto produktu klāstu, kas veidojies daudzu gadu pieredzes, specializētu iemaņu un pastāvīgas sadarbības ar klientiem rezultātā, ir kļuvusi slavena ar saviem universālajiem risinājumiem.

 • Šķidrie metāli
 • Strukturālās līmes
 • Vītņu fiksatori
 • Hermētiķi
 • Momentlīmes
 • Polimēru līmes
 • Silikoni
 • Tehniskie pulverizatori
 • Smēres